MARKBUD Sp. z o.o.

w Poddębicach


Ul. Targowa 7   99-200 Poddębice

telefon/fax 43 678 38 96

kom. 609 853 145

biuro@markbud-poddebice.pl

O firmieFirma MARKBUD powstała w 1989 r. Założycielem był Marian Strzałka. Na początku funkcjonowała jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MARKBUD", jednakże w sierpniu 2003 roku została przekształcona w MARKBUD Sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Poddębicach przy ul. Łódzkiej 14/18.

Firma zajmuje się hurtową sprzedażą materiałów budowlanych na terenie województwa łódzkiego, a przede wszystkim powiatu poddębickiego. MARKBUD Sp. z o.o. zajmuje się również produkcją betonu towarowego. Zapewnia miłą i fachową obsługę oraz profesjonalny sprzęt. Oferuje transport towarów do klienta.

MARKBUD Sp. z o.o. zajmuje się także wykonawstwem robót w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, budowy dróg i parkingów. Roboty wykonuje zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. W swoim dorobku ma wiele kanalizacji sanitarnych i deszczowych, oraz wodociągów na terenie województwa łódzkiego. Brała udział w budowie Szpitala Powiatowego w Poddębicach, przy budowie Autostrady A-2. Roboty wykonuje solidnie, posiada niezbędny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Cieszy się dobrą opinią klientów.

Od 2003 roku firma posiada również stację paliw, która ma w swojej ofercie benzynę PB 95, olej napędowy oraz oleje silnikowe różnych firm.

Nasza oferta

Certyfikat wiarygodności
Stacja paliw


Poddębice, ul. Targowa 7

(w kierunku Byczyny)


WFOŚiGW w Łodzi


Copyright © 2006 - 2012 MARKBUD Sp. z o.o.